Cellavtiv- veiksmingas būdas, kad atsikratyti celiulito


ImpreSkin- sustabdyk laiką…

Sudėtis:

D-alpha-tocopherol, hydrolysed collagen, L-ascorbic acid, vitamin K, flavonoids


Cholesterol OFF- veiksmingas cholesterolio mažinimas

CholesterolOFF tai produktas, kuris sumažina cholesterolio LDL lygį.

Tai taip vad. „blogas” cholesterolis, kuris kaupiasi kraujagyslių sienelėse ir blokuoja laisvą kraujo srautą. Tai įtakoja širdies infarkto bei insulto bei daugelio kitų ligų rizikos padidėjimą.

Natūralūs fitosteroliai, esantys CholesterolOFF blokuoja cholesterolio patekimą į kraują ir padaro, jog jis yra pašalinamas iš organizmo. Kraujagyslių sienelės yra atblokuojamos, o kraujagyslių sistema pradeda tinkamai veikti.

CholesterolOFF tai produktas asmenims, kurie nenori, kad bloga sveikatos būklė juos ribotų.


Nicorix- nugali žalingą nikotininį įprotį

Nicorix tai produktas, kuris padeda nugalėti žalingą nikotininį įprotį. Jis veikia dviejose plokštumose.

Visų pirma: blokuoja nikotininius receptorius, tokiu būdu likviduodamas norą rūkyti, o antra: nugali pasekmes, kurias sukelia nikotininis alkis.

Metus rūkyti dažna problema tampa papildomi kilogramai, kurie atsiranda dėl lėtesnio metabolizmo. Nicorix susitvarko ir su tuo. Taip atsitinka guaranos dėka, kuri padidina materijos pokyčių tempą. Nicorix tai idealus produktas tiems, kurie nori pakeisti savo gyvenimą.


Miralash- blakstienų kondicionierius

Miralash kondicionierius pagreitina blakstienų augimą ir ilgina jų gyvenimo ciklą. Pirmi rezultatai yra matomi jau po 4 vartojimo savaičių, o galutiniai – po 3-jų mėnesių.

Geriausi specialistai kūriantys Miralash panaudojo, tarp kitko, natūralius ekstraktus ne tik tam, kad garantuoti jo patikimumą, bet ir kad užtikrinti saugumo maksimumą. Patogaus aplikatoriaus dėka kondicionieriaus naudojimas nesukelia jokių sunkumų.SnoreBlock- knarkimo eliminacija

SnoreBlock tai kruopščiai atrinktų natūralių komponentų mišinys, kuris eliminuoja knarkimą ir visas su tuo susijusias problemas. Sudirgimas, galvos skausmas, energijos stoka ir nervingumas tai dažni simptomai, kurių priežastimi yra knarkimas. Be to, tai yra didelė problema ne tik jam, bet ir tokio asmens artimiesiems. Kraujo prisotinimas deguonimi pas knarkiantį asmenį gali nukristi iki 70% lygio. SnoreBlock leidžia išvengti deguonies trukumo miego metu. Tokiu būdu pataiso jo kokybę. SnoreBlock tai idealus produktas tiems, kurie trokšta miegant kvėpuoti pilna krūtine!


Collagenics- raukšlių mažinimas

Collagenics tai preparatas, kuris pagreitina odos regeneraciją. Pagerina jos elastingumą ir sumažina raukšles. Jis užkerta kelią tokiems žalingiems veiksniams, kaip saulė, užteršimas bei blogas gyvenimo būdas. Collagenics yra turtingas antioksidantų, kurių dėka neutralizuoja fermentus gadinančius kolageną. Tuo pat metu jis pagerina odos hidrataciją.


Varicoz- rūpinasi venų būkle


Anti-Smog Spray


Sleepwell


Alga DermoLift Elixir


AcaiBerry 900- veiksmingas svorio metimas su acai uogomis.

Dozavimas:
Vartoti kaip dietos suplementą. Vartoti dvi kapsules per dieną, po valgio užgeriant vandeniu arba pagal gydytojo nurodymus.

Sudėtis (dienos dozė):

Acai Fruit (Euterpe oleraceae) 4:1 extract 700 mg

Green Tea Leaf (Camellia sinensis) extract 40% Epigallocatechin gallate (EGCG) 100 mg

Microcrystalline Cellulose

Gelatin Capsule (gelatin and water)

Magnesium Stearate

Silicon Dioxide


Cellinea- veiksminga kova su celiulitu.